ארון התרופות הביתי שלי

אני רוצה לספר לך על המוצרים שאני מחזיקה בקליניקה ובבית כארון התרופות הביתי שלי – מוצרי מדף שיכולים להקל ולסייע במגוון מצבים בריאותיים שכיחים שאנחנו נתקלות בהם, שיכולים לשמש כעזרה ראשונה לטיפול ולמניעה של מחלות ומכאובים – למבוגרות/ים ולפעוטות.

כל המוצרים ברשימה הם כאלה שהתנסיתי בהם בביתי באופן אישי על עצמי ועל ילדי וכן עם מטופלות ומטופלים רבים.

אז מה כדאי לך להחזיק בארון התרופות הביתי?

  • בייבי וינטר של שלוס –שמן עיסוי עם תערובת של שמנים ארומטיים בטוחים לשימוש מגיל שלושה חודשים. מוצר חובה לילדים/ות בגיל הרך (וגם לגדולים/ות יותר).  עוזר ומקל על שיעול, ליחה, צינון ומגוון מחלות החורף. אני ממליצה להשתמש בו גם למניעה בתקופת החורף – למרוח על בית החזה והגב מדי בוקר לפני הגן ובערב אחרי האמבט ולהלביש חם. כשחולים/ות אפשר למרוח גם יותר.
  • סינרג'י של שלוס – "בייבי וינטר למבוגרים". תערובת שמנים ארומטיים נוגדי דלקת שחובה להחזיק בבית. עוזר לכל דלקת – סינוסיטיס, דלקות אוזניים, דלקות גרון, שרירים תפוסים, דלקות פרקים וכאבים ראומטיים ועוד ועוד. יכול לחסל מחלות בטרם החלו.
  • סירופ סמבוק של שלוס – הסמבוק הוא צמח אנטי ויראלי ואנטי דלקתי, מסייע לרכך ליחה עיקשת מדרכי הנשימה ולטפל בשיעול. נחשב כיעיל לטיפול בכל סוגי השפעת, הווירוסים והחיידקים – דלקות אוזניים, כאבי גרון, נזלת כרונית או אלרגית, שיעול, חום, סינוסיטיס, הרפס, הצטננות. בטוח לשימוש לאורך זמן ואפשר לתת אותו לילדים לחיזוק מערכת החיסון ולמניעת מחלות החורף. ולא פחות חשוב, הוא ממש טעים.
  • סירופ תאנים של שלוס– מקל על שיעול יבש ומסייע לשחרור גודש מדרכי הנשימה. עוזר לילדים שנוטים לסבול מסטרידור ומשיעולים יבשים ו"נביחתיים".
  • שמן אתרי רבינטסרה – יעיל מאוד לחיזוק מערכת החיסון, ועוזר כמעט מייד לסימפטומים של ליחה במערכת הנשימה – אף סתום, סינוסיטיס וגודש בנשימה, שיעול טורדני ויבש וצפצופים בסמפונות במקרים של אסטמה וברונכיטיס. אני ממליצה עליו בחום לילדים שנוטים לסבול משיעול או מאסתמה. אפשר לטפטף אותו על הכרית או הפיג'מה, למרוח אותו עם שמן בסיס על בית החזה והגב, לטפטף למי האמבט ועוד. הוא בטוח לשימוש כמעט מגיל לידה (לשים לב שמדובר על cinnamonum camphora  ולא על ravensera שאינו בטוח לשימוש בילדים).
  • טיפות פלא אוזן של ד"ר אדם: טיפות נהדרות לטיפול בדלקות אוזניים בילדים. לילדים שנוטים לסבול מדלקות אוזניים חוזרות אני ממליצה להחזיק את הטיפות האלה בבית וברגע שיש סימן קל לתחילתה של דלקת לטפטף אותן לאוזן (כמובן, רק במידה ואין הפרשה מהאוזן. אם יש הפרשה ייתכן שישנו נקב בעור התוף ואז אסור לטפטף לאוזן שום דבר מחשש לזיהום).
  • התאמת תמצית פרחי באך: פרחי הבאך הם דרך מדהימה לסייע באיזון רגשי למבוגרים וילדים. ניתן להתאים את התמצית בשיחה טלפונית (עבור ילדים – השיחה מתקיימת עם אחד ההורים) ולבוא לאסוף.

רוצה לרכוש? מתלבט/ת מה נחוץ לך כדי לעבור את החורף בשלום? דבר/י אתי!