טיפול באנדומטריוזיס ברפואה סינית

אנדומטריוזיס – נדידת תאים של רקמת רירית הרחם  והתיישבותם על רקמות אחרות בגוף – היא אחת המחלות הקשות והמושתקות בגינקולוגיה הנשית. מי שסובלת מאנדומטריוזיס לא צריכה שאספר לה שהכאבים מהם היא סובלת במהלך הווסת משתקים ויכולים להגיע עד כדי עילפון או אשפוז, שהווסת והביוץ ולרוב היא צריכה לעבור מסע מפרך של אי אמון מצד הממסד הרפואי.

לשמחתי, בשנים האחרונות חלה התעוררות בשיח סביב המחלה, ואני מקווה מאוד שמשך הזמן הנדרש לאבחון אנדומטריוזיס מתקצר בימים אלה (שאצל רבות ממטופלותיי ארך מספר רב של שנים!). יחד עם זאת, ההבנה גם מצד המסד הרפואי, של רופאות ורופאים מומחים לאנדומטריוזיס היא כי טיפול באמצעות דיקור סיני, תזונה מותאמת, צמחי מרפא ותוספי תזונה, נותן מענה מיטבי למחלה ויכול לצמצם את הנגעים ובעיקר לשפר באופן משמעותי את הסימפטומים – להפחית את הכאב, להקל על התסמינים הנלווים, ולהסדיר את המחזור החודשי. זאת, במקביל להמשך מעקב (לרוב פעם בחצי שנה) על הנגעים במרפאות קופות החולים המיועדות לכך.

איך מטפלים באנדומטריוזיס באופן טבעי?

בקליניקה שלי אני מטפלת בנשים הסובלות מאנדומטריוזיס ורואה עד כמה משמעותי כוחה של הרפואה הסינית לסייע במקרים האלה. הטיפול לרוב מתחיל כטיפול שבועי, כשאנו עוקבות אחר שלבי המחזור החודשי, הביוץ והווסת. בנוסף אני מרכיבה פורמולות צמחי מרפא מותאמות אישית כדי לאזן את הפתולוגיה ומנחה בנוגע לתוספי התזונה המתאימים והתזונה המיטבית עבורך. מרגע שהשגנו הטבה משמעותית, ניתן לרווח את הטיפולים ולקיים טיפול אחת לשבועיים.

אם את סובלת מכאבים חריגים בעוצמתם בזמן הווסת או הביוץ, או מתופעות חריגות במהלך הווסת – שלשול/עצירות, יציאות דמיות, בחילות והקאות, כאב עד כדי עילפון, אם אובחנת עם אנדומטריוזיס, דעי שלרפואה הסינית יש פתרונות מצוינים עבורך. זה אפשרי להשיג שליטה על המחלה ולהרגיש טוב יותר.

אני מזמינה אותך להגיע לטיפול בקליניקה שלי בגבעת ברנר או בתל אביב.

להתייעצות ותיאום התקשרי אלי: 0533383542

טיפול במוקסה לאנדומטריוזיס